• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Паб в Британії мотивує гостей дотримуватися дистанції за допомогою дроту під струмом (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Власники пабу The Star Inn у графстві Корнуолл (Велика Британія) встановили біля барної стійки дріт під електричною напругою для того, щоб гості закладу дотримувалися необхідної в умовах пандемії коронавіруса соціальної дистанції

За словами власників, це вимушений захід: вони дуже втомилися просити людей не товпитися біля стійки і не підходити до барменів занадто близько, передає "ДС" з посиланням на Ленту.ру.

Місцевий портал Cornwall live зазначає, що в пабі намагалися ставити таблички з попередженнями, однак це не спрацювало. Тоді відвідувачів вирішили змусити дотримуватися дистанцію більш жорстким способом.

«Раніше люди не дотримувалися соціальної дистанції, вони просто робили все, що заманеться — так що, їх треба направляти. Це для загальної безпеки», — розповів один з керуючих The Star Inn Джонні Макфадден. За його словами, зазвичай напруга не надходить на дріт огорожі. Однак двоє відвідувачів заявили, що їх вдарило струмом.

Видання зазначає, що у поста з фотографією огорожі у Facebook вже кілька сотень лайків, їм поділилися 500 разів. Користувачі соцмережі пишуть, що це «краще, що вони бачили за останній час».

7 липня повідомлялося, що кілька закладів у місті Бернем-он-Сі графства Сомерсет закрилися через кілька днів після відкриття. Це сталося через те, що у деяких відвідувачів і співробітників знайшли коронавірус. Власники закладів поскаржилися, що останні кілька тижнів дуже багато працювали для підготовки до відкриття. Вони також дотримувалися всіх вказівок уряду: наприклад, всі паби і ресторани закликали гостей дотримуватися соціальної дистанції.

Британські організації, що регулюють ресторанний і готельний бізнес, опублікували посібник про те, як відстежувати контакти відвідувачів — це потрібно на випадок, якщо хтось з гостей або співробітників виявиться зараженим. Персональну інформацію зберігають протягом 21 дня. Люди можуть відмовитися надавати свої дані, але тоді власники мають право не обслуговувати їх. Ресторани також просять відзначати час прибуття клієнтів і тривалість їх візиту.

    Реклама на dsnews.ua