• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Партія Нетаньяху посіла друге місце на виборах в Кнесет, - ЦВК Ізраїлю

Реклама на dsnews.ua
Центральна виборча комісія Ізраїлю в ніч на 20 вересня оприлюднила "практично остаточні підсумки виборів в Кнесет

Результати не включають голоси з 14 проблемних виборчих дільниць, де були помічені порушення, передає "ДС" з посиланням на 9 канал.

Зараз за ним ведеться перевірка. Телеканал зазначає, що підрахунок голосів суттєво не змінить існуючий політичний розклад.

За даними ЦВК Ізраїлю, найбільше голосів на виборах лівоцентристський блок "Кахоль Лаван", який випередив партію прем'єр-міністра країни Біньяміна Нетаньягу "Лікуд".

Так, "Кахоль Лаван" отримує 33 мандати, "Лікуд" - 31, Об'єднаний арабська список - 13, партія "Наш дім Ізраїль" колишнього міністра оборони Авігдора Лібермана отримала вісім мандатів.

Офіційні підсумки виборів будуть опубліковані та представлені президенту Ізраїлю Реувену Ривліну 25 вересня.

За даними 9 каналу, президент 22 вересня почне консультації з представниками парламентських фракцій, щоб дізнатися, кого порекомендує кожна фракція в якості наступного глави уряду.

Якщо 61 депутат виступить на користь одного кандидата, йому доручать почати коаліційні переговори. Телеканал зазначає, що цей кандидат не обов'язково повинен бути лідером партії. Якщо 61 депутата на користь того чи іншого кандидата не знайдеться, по завершенні консультацій президент самостійно прийме рішення і назве ім'я політика з числа депутатів, у якого, на його думку, найбільш високі шанси на формування коаліції.

    Реклама на dsnews.ua