• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Парубій закликав Південну Корею ввести безвиз для українців

Реклама на dsnews.ua
Спікер Верховної ради Андрій Парубій закликав голову парламенту Південної Кореї і корейських парламентаріїв ввести безвізовий режим з Україною

Парубій підкреслив, що жителі Південної Кореї можуть відвідувати Україну без віз вже 12 років, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Андрій Парубій закликав голову парламенту Кореї і корейських парламентаріїв ввести безвізовий режим з Україною, посилаючись на той факт, що "вже дванадцять років корейські громадяни можуть відвідувати Україну без віз", - йдеться в повідомленні.

Крім того, спікер ВР запевнив, що не існує ніякої загрози нелегальної міграції з України в Корею, адже вже півтора року діє безвізовий режим між Україною і ЄС, і жодна країна Євросоюзу не висловила зауважень до України.

Парубій також закликав корейський бізнес приходити з інвестиціями на український ринок. Зокрема, найбільш перспективними секторами економіки для українсько-корейського співробітництва глава українського парламенту назвав ІТ-сектор і аграрний.

"Андрій Парубій запросив главу Національної асамблеї Республіки Корея Муна Хі-Санга відвідати Україну з офіційним візитом", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше "ДС" повідомляла, що представники парламентів України та Південної Кореї обговорять питання безвізового режиму між країнами.

    Реклама на dsnews.ua