• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Пашинян повідомив, що армія Азербайджану оточила російських "миротворців" у Карабасі

Реклама на dsnews.ua

Російський "миротворчий контингент" потрапив в оточення азербайджанської армії на ділянці сіл Хін Тагер і Хцаберд Гадрутского району Нагірного Карабаху

Про це прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив в інтерв'ю вірменській службі Радіо Свобода, передає "ДС".

"За нашими даними, в тому числі російські миротворці перебувають в оточенні. Є проблеми зі зв'язком, оскільки через місцевість є певні проблеми з комунікацією. Причому, такі ж проблеми є і у російських миротворців, і там у нас склалася певна кризова ситуація", — сказав Пашинян.

За його словами, є відомості про те, що на даній ділянці вірменські військовослужбовці потрапили в азербайджанський полон.

"Так, є така інформація", — зазначив він.

Раніше видання повідомляло, що азербайджанські військові в Гадрутському районі у вівторок, 15 грудня, взяли в полон 160 військовослужбовців Армії оборони невизнаної Нагірно-Карабахської республіки (НКР). Відзначається, що велика частина тих, хто потрапили вчора в полон, є жителями Ширакського області Вірменії.

У Нагірному Карабаху підтвердили дану інформацію.

Нагадаємо, Вірменія назвала одним із пріоритетів своєї політики повернення територій Нагірного Карабаху, які зайняв Азербайджан в ході збройного конфлікту.

    Реклама на dsnews.ua