• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Передбачувані": головний інфекціонст США висловився про труднощі при вакцинації від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Складнощі, які виникли під час проведення кампанії з вакцинації від коронавірусної інфекції в США, були "передбачувані"

Про це заявив телеканалу ABC провідний американський інфекціоніст Ентоні Фаучи, передає "ДС".

"Була пара збоїв в системі, це закономірно", — сказав він.

За його словами, труднощі завжди будуть спостерігатися "при спробах почати масовану програму вакцинації". Він уточнив, що медичні служби не досягли тієї фази кампанії, "де б нам хотілося бути; в цьому немає ніяких сумнівів".

У той же час він уточнив, що за останні 72 години 1,5 млн американців отримали першу дозу вакцини при середніх цифрах в 500 тис. у день — показник набагато вище, ніж на початку вакцинації.

Російський Інтерфакс уточнює, що в свою чергу головний хірург США віцеадмірал Джером Адамс також висловив надію на те, що вакцинація в країні буде набирати обертів після Нового року.

Також він вказав на те, що безліч місцевих ресурсів, які можна було кинути на вакцинацію, йшли на тестування населення на наявність вірусу і на боротьбу з вогнищами захворювання.

Західні ЗМІ зазначають, що раніше надходили повідомлення про проблеми з розподілом вакцин в США через погану організацію, про брак медперсоналу і про черги бажаючих вакцинуватися.

Раніше Центри з контролю та профілактики захворювань (CDC) повідомляли, що перші з призначених двох доз вакцини отримали понад 4 млн 225 тис. осіб. Однак, вказують ЗМІ, влада раніше припускала вакцинувати до 20 млн осіб до Нового року.

Нагадаємо, найбільші темпи поширення коронавірусної інфекції спостерігаються саме в США. Там за добу 2 січня зафіксували понад 232 тисяч нових хворих. Всього в країні виявлено понад 20,9 млн випадків вірусу при більш ніж 358,6 тис. летальних випадків. Вилікувалися понад 12 млн людей.

    Реклама на dsnews.ua