• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Переговори щодо Нагірного Карабаху намічені на 8 і 12 жовтня

Реклама на dsnews.ua

Міжнародні переговори щодо конфлікту в Нагірному Карабасі пройдуть 8 і 12 жовтня в Женеві і Москві відповідно

Про це заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

"Ми хочемо, щоб всі розуміли, що інтерес полягає в тому, щоб негайно припинити бойові дії без будь-яких умов, і що ми починаємо переговори за участю Франції, Росії та США", — зазначив Ле Дріан.

За його словами, учасники Мінської групи ОБСЄ знаходяться в щоденному контакті один з одним.

"На даний момент це не увінчалося успіхом. Завтра будуть зустрічі в Женеві, ще одні пройдуть у понеділок в Москві, і ми сподіваємося, що вдасться розблокувати переговори", — додав він.

Ле Дріан також засудив "військове втручання" Туреччини, яке загрожує розпалюванням міжнародного конфлікту в сепаратистському регіоні Азербайджану.

Як повідомляла "ДС", раніше Міністерство оборони Вірменії заявило, що Азербайджан почав великий наступ на південному напрямку Нагорного Карабаху, задіявши резервні сили і велику кількість військової техніки.

Міністерство оборони Азербайджану звинуватило вірменську армію в обстрілі населених пунктів в трьох районах країни, які знаходяться за межами Нагірного Карабаху.

Премʼєр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що країна готова піти на компроміси в питанні врегулювання конфлікту за умови аналогічної позиції влади Азербайджану.

    Реклама на dsnews.ua