• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Pfizer скоро оголосить про потребу третьої дози вакцини, — ЗМІ

Розробник вакцини проти коронавірусу корпорація Pfizer незабаром оголосить про необхідність третьої дози вакцини для більш стійкого імунітету

Реклама на dsnews.ua

Джерела видання Washington Post повідомляють, що йдеться про бустерну дозу вакцини, яка буде ставитися через шість місяців після першої. Від неї титри антитіл збільшаться в 5-10 разів після перших двох уколів, передає "ДС".

"Початкові результати дослідження показують, що бустерна доза, введена через шість місяців після другої дози, має стійкий профіль переносимості, викликаючи високі титри антитіл, які в 5-10 разів вище, ніж після двох первинних інʼєкцій", — йдеться в матеріалі.

Видання пише, що Pfizer збере брифінг з американськими чиновниками від охорони здоровʼя, щоб оголосити про необхідність цього бустерного щеплення.

У ньому, за словами співрозмовників видання, візьме участь в тому числі директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі.

Нагадаємо, компанія Pfizer заявила 8 червня, що почне велике дослідження, яке охопить близько 4,5 тисячі осіб, для перевірки дії вакцини проти COVID-19 у дітей до 12 років.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua