• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Після 10 місяців карантину: Європарламент знову збереться на сесію у Страсбурзі офлайн

Реклама на dsnews.ua

Європарламент планує вперше після запровадження карантину в березні 2020 року відновити проведення пленарних засідань у французькому Страсбурзі

Про це йдеться у порядку денному першої цього року сесії законодавчого органу Євросоюзу, яка пройде у Страсбурзі з 18 по 21 січня, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Приміщення Європарламенту у Страсбурзі не використовувалося для заходів, включаючи пленарні сесії, із березня 2020 року через карантинні та санітарні обмеження.

Натомість згідно із договорами про ЄС, пленарні засідання Європарламенту повинні щомісячно проводитися у столиці французького Ельзасу.

Із проханням відновити засідання у Страсбурзі до президента Європарламенту Девіда Сассолі звертався листом особисто президент Франції Еммануель Макрон.

Через відсутність діяльності Європарламенту у Страсбурзі місто отримує значні фінансові збитки.

На початку спалаху коронавірусу Європейський парламент скасував всі свої пленарні засідання в Страсбурзі, запровадив онлайн-голосування, заборонив доступ стороннім відвідувачам і дозволив великій кількості своїх співробітників працювати з дому. 

Депутати Європарламенту могли обирати, чи бути їм присутніми на дебатах особисто, чи дистанційно.

Нагадаємо, в листопаді в Європарламенті було зафіксовано спалах коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua