• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Після урагану "Іда" понад 400 тис. будинків в американському штаті Луїзіана досі залишаються без світла

Близько 430 тис. житлових будинків і комерційних установ в американському штаті Луїзіана досі не підключені до електропостачання після урагану "Іда"

Наслідки урагану в Луїзіані. Фото: Twitter/WCK
Наслідки урагану в Луїзіані. Фото: Twitter/WCK
Реклама на dsnews.ua

Ураган "Іда" обрушився на штат девʼять днів тому, проте електропостачання у багатьох насалених пунктах досі не відновили, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Наразі спостерігається великий розрив між найбільшим містом штату Новим Орлеаном, де подачу електрики відновили у 75% кварталів, та іншими районами, де майже все населення залишається без світла. В окремих місцях ремонтні роботи, як очікується, триватимуть до 17 вересня. В інших — до 29 вересня.

Однак, якщо відразу після урагану без електрики залишалися приблизно 1,1 млн користувачів, зокрема весь Новий Орлеан, то наразі ситуація нормалізується. Також відновлено водопостачання для сотень тисяч мешканців штату.

Більшість лікарень у регіоні, як і раніше, закриті. Державні організації, волонтери та церковні благодійники продовжують роздавати їжу, воду і необхідні речі усім, хто залишився без даху над головою.

У найбільших містах штату досі спостерігаються перебої з паливом.

Ураган "Іда" забрав життя 15 людей у Луїзіані. Негода також накрила ще вісім штатів. Загалом у США вона зібрала життя 71 людини.

Як писала "ДС", ураган "Іда" приніс в Нью-Йорк масштабну повінь.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua