• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Племінниця Скрипаля прокоментувала інформацію про підозрюваних росіян

Реклама на dsnews.ua
Підозрювані в отруєнні Сергія Скрипаля та його доньки Юлії Олександр Петров і Руслан Боширов, імена та фотографії яких оприлюднили в Британії, незнайомі родичці постраждалих Вікторії Скрипаль

Про це вона сказала "360", передає "ДС".

"Я поки що бачу фотографії незнайомих мені людей, один чомусь з бородою, а інший слов'янської зовнішності", - сказала жінка.

Вікторія підкреслила, що з прізвищем Петров ходить півкраїни, а ось Руслани серед її знайомих є, але носять вони зовсім не прізвища Боширов.

"Що ж, всіх їх підозрювати?" - обурилася вона.

За словами родички, якщо обидва підозрювані використовували фальшиві імена, то як їм видавали візи для поїздки у Великобританію, де в посольстві потрібно здача відбитків пальців і сітківки ока.

Крім того, Скрипаль заявила, що у всій цій ситуації багато нез'ясованих моментів.

"Більше питань, ніж відповідей. Йшлося начебто того, що виставлено час їх вильоту з Англії, а коли вони прилетіли в Англію, ніхто про це не говорить. Ні, говорили, що вони летіли з Юлею на одному борту. Але я в це дуже сильно не вірю, тому що візуально я не пам'ятаю, я не бачила, щоб за нею йшов хоч один з цих людей", - сказала Вікторія.

Як повідомляла "ДС", Росія вже відреагувала на опубліковані Британією імена підозрюваних в отруєнні Скрипалів.

"У ЗМІ з'явилися заяви британських офіційних осіб щодо підозрюваних у справі Солсбері і Еймсбері. Робиться ув'язка з Росією. Опубліковані в ЗМІ імена, як і фотографії, нам нічого не говорять. Знову закликаємо британську сторону перейти від публічних звинувачень і інформаційних маніпуляцій до практичного взаємодії по лінії правоохоронних органів. Численні відповідні запити від російської сторони у Лондона є", - сказала речник МЗС РФ Марія Захарова.

    Реклама на dsnews.ua