• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Не EverGiven єдиним. Чому в Суецькому каналі потрібно поставити Статую Свободи

Суецький канал застарів технологічно. Він вразливий перед терористами і кібератаками

Судно Ever Given у Суецькому каналі
Судно Ever Given у Суецькому каналі / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Старша наукова співробітниця Центру політики безпеки (Вашингтон), ексзаступниця радника з національної безпеки США у справах Близького Сходу і Північної Африки Вікторія Коутс і молодший науковий співробітник Інституту Хадсона Роберт Грінуей у своїй колонці для Bloomberg закликають США і їх союзників посилити захист Суецького каналу.

Увесь світ у понеділок зітхнув з полегшенням, коли величезний контейнеровоз Ever Given зняли з мілини в Суецькому каналі. Але не поспішайте святкувати. Ever Given майже на тиждень зупинив рух по одному з найбільш завантажених судноплавних коридорів у світі, і ця пробка щодня обходилася приблизно в $10 млрд у день.

Блокування каналу судном Ever Given з кожним днем збільшувало масив проблем, оскільки контейнери, зарезервовані для майбутніх рейсів, вантажили на застряглі судна, порушувався ланцюжок поставок. Міністерство оборони США вже запропонувало свою допомогу для вирішення питань безпеки в Суецькому каналі. Ever Given може стати сигналом для перенесення архітектури безпеки каналу в XXI ст. і гарантії того, що він продовжить виконувати свою історичну роль в якості життєво важливого маршруту між Європою, Африкою і Азією.

Однак, крім ініціатив з модернізації Суецького каналу, що постійно надходять, є і менш обговорюване питання: нинішня правова структура, за допомогою якої регулюється використання Суецького каналу, безнадійно застаріла і потрібні нові механізми для протидії потенційним загрозам. Константинопольська конвенція, що регулює рух по каналу, діє з 1888 р. (у тому числі, і після того, як в 1956 р. колишній президент Єгипту Гамаль Абдель Насер націоналізував Суецький канал) на тій підставі, що канал є колективним благом, так що ніхто не буде настільки безрозсудним, щоб нанести йому якоїсь шкоди. Тому він просто повинен бути відкритим для всіх застрахованих суден, незалежно від їх приналежності.

Це оптимістичне бачення, на жаль, зумовило пасивну політику безпеки, яка не підходить для XXI ст. Вороже налаштовані гравці на кшталт Ірану та підконтрольних йому терористів вже довели, що готові нападати на цивільну інфраструктуру, діючи швидко та ігноруючи такі норми міжнародного судноплавства, як постійно включена на судні система GPS.

Замість того, щоб зв'язувати собі руки колективно мінімалістським підходом Конвенції, слід використовувати вже діючі сучасні механізми, що дозволять США і Єгипту очолити процеси по використанню колективних можливостей партнерів і союзників для захисту Суецького каналу від загроз, якими можуть бути як терористичні і кібератаки, так і випадкове блокування каналу.

Одним з таких механізмів міг би стати Кодекс Міжнародної морської організації, який можна було б застосовувати разом з такими положеннями, як резолюції Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй №1772 і №1816. Ці резолюції, прийняті у відповідь на зростаючу загрозу піратства, сприяють міжнародному співробітництву заради колективної безпеки в регіоні.

Реклама на dsnews.ua

США також можуть розширити сферу дії Міжнародної коаліції по забезпеченню безпеки на морі, більш відомої як Combined Task Force Sentinel. Цей підрозділ було створено в липні 2019 р. для захисту від іранського піратства і тероризму в Ормузькій і Баб-ель-Мандебській протоках, а також у прилеглих районах. Сьогодні ж сюди також потрібно включити і Суецький канал, координуючи процес з єгипетськими збройними силами, які забезпечують безпеку даної зони, і з Управлінням Суецького каналу, що контролює логістику і транзакції, залучаючи всі країни, які зацікавлені в збереженні морських торговельних маршрутів.

Combined Task Force Sentinel — це багатонаціональна коаліція (Албанія, Бахрейн, Великобританія, Литва, Об'єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія, США і Естонія), яка функціонує з метою забезпечення свободи судноплавства для комерційних перевезень, які здійснюються через стратегічні протоки Близького Сходу. З моменту свого створення вона забезпечила безпеку понад тисячі торгових судів як фізично, так і за допомогою інформації та розвідданих, щоб підвищити обізнаність про потенційні загрози і не допустити незаконних, небезпечних і непрофесійних дій.

У разі розширення ця коаліція буде використовувати надводні кораблі і повітряне спостереження, а також додаткові ресурси управління і зв'язку, необхідні для інтеграції в мережу. Конструкція оперативної групи могла б включати в себе сукупність всіх розвідувальних даних і оцінок загроз, наданих країнами-учасницями, що дозволило б їй спрогнозувати, захистити і, при необхідності, відреагувати на інциденти або події. Вона могла б об'єднати фізичні активи і ресурси учасників для вирішення криз або інцидентів, щоб канал якомога швидше міг заробити в повному обсязі. Завдяки такій скоординованій системі швидкого реагування Ever Given блокував би канал на кілька днів менше.

Але найсерйозніша вразливість Суецького каналу на сьогоднішній день — це кіберпростір. За останні роки відбулося безліч кібератак на системи підприємств. Інформаційні технології та архітектура зв'язку, що використовуються в каналі, схожі з системою управління повітряним рухом, і також уразливі. США і Ізраїль можуть надати нові технології, щоб гарантувати захист системи від збоїв або саботажу. Такі заходи не тільки захистять життєво важливий морський торговельний маршрут, коли світ відновлюється після пандемії, але також забезпечать захист не менш важливих підводних комунікаційних кабелів, розташованих біля Суецького каналу.

За той рік, коли була підписана Константинопольська конвенція, через Суецький канал пройшли 500 суден. Єгипет хотів би, щоб у 2021 р. їх кількість зросла до 19 тис. І хоча інцидент Ever Given спровокував кризу, він все ж не став катастрофою. Швидкі дії під егідою США і Єгипту у співпраці з найсильнішими регіональними союзниками можуть стати запорукою того, що в майбутньому подібне не станеться.

У 1860-х рр. французький скульптор Фредерік Бартольді хотів встановити в гирлі Суецького каналу, де зараз знаходиться маяк Порт-Саїда, величезну жіночу статую, яка повинна була нагадувати Колоса Родоського. Однак через брак коштів проєкт реалізований не був — замість цього Бартольді встановив Статую Свободи в гавані Нью-Йорка. Було б символічно, якби США, співпрацюючи нині з Єгиптом, створили б віртуальну копію оригінального пам'ятника, який буде стояти на сторожі Суецького каналу в XXI ст.

    Реклама на dsnews.ua