• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Під російським посольством у Латвії влаштували акцію протесту проти агресії РФ

Реклама на dsnews.ua
Перед будівлею російського посольства в Ризі пройшла протестна акція з вимогами до Кремля припинити переслідування українців

Про це передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Мета нашої акції - привернути увагу громадськості до масових порушень міжнародного права, до в'язнів совісті в російських в'язницях і таборах, до розтоптаним національних сподівань кримськотатарського народу. Ми також хочемо показово засудити новий акт агресії з боку РФ: захоплення в полон українських кораблів з членами команди, порушення прав людини в окупованому Росією українському Криму, створені на російських багнетах терористичні анклави на Донбасі ", - сказала активістка Тетяна Лазда.

Акція проходила з 16:00 до 17:00 навпроти посольства РФ в Ризі - під українською, кримськотатарською, латвійським і білоруським прапорами. У ній взяли участь близько 50 учасників різних національностей і демократичних переконань. Учасники тримали плакати українською, латиською, англійською мовами, засуджували систематичне порушення прав людини Росією. Кожен міг стати спікером і виразити в мегафон свої думки з цього приводу. На акції були присутні латвійські політики, в тому числі новообраний депутат парламенту від Нової консервативної партії Латвії Юта Стрике.

Як повідомляла "ДС", заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця повідомив, що Київ проводить цілодобові консультації щодо звільнення українських моряків, захоплених Росією.

    Реклама на dsnews.ua