• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Польщі стверджують, що взяли 350 тисяч біженців з України

Реклама на dsnews.ua
Польща знаходиться на другому місці після Великобританії за кількістю біженців

Міністр економічного розвитку Польщі Матеуш Моравецький на форумі в Давосі заявив, що його країна прийняла 350 тисяч українських біженців. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на "Польське радіо".

Моравецький наголосив, що його колеги зосереджуються на біженців з Сирії та Іраку і забувають, що "є ще одна війна біля кордонів Євросоюзу - війна в Україні".

"Польща взяла 350 тисяч біженців, звичайно, різного роду, не тільки "військових", але і просто біженців з України в 2014 і 2015 рр .. Отже, за кількістю прийнятих біженців щодо популяції країни Польща знаходиться на другому місці після Великобританії", - заявив міністр Моравецький.

"Згідно з зауваженням журналіста Павла Солтиса, міністр міг помилитися, вживши слово "біженці". Згідно з даними, в 2014 році в Польщі приїхали 350 тисяч мігрантів з України", - зазначає видання.

Як раніше повідомляла "ДС", прем'єр-міністр Беата Шидло в ході дебатів у Європарламенті щодо ситуації в Польщі заявила, що її країна прийняла близько 1 млн мігрантів з України.

Читайте також:

У свою чергу посол України в Польщі Андрій Дещиця уточнив, що українці, які перебувають на польській території, не є біженцями, а економічними мігрантами. Дипломат підкреслив, що вони не отримали такого статусу і не отримують соціальну допомогу. Також посол додав, що в минулому році польську візу отримали півмільйона українців, а 65 тис. громадян - право на перебування.

    Реклама на dsnews.ua