• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Після теракту в Лондоні Джонсон пообіцяв відповідні заходи

Реклама на dsnews.ua
Після теракту на Лондонському мосту уряд планує посилити покарання для людей, засуджених за тероризм і насильницькі злочини

Про це британський прем'єр-міністр Борис Джонсон заявив в інтерв'ю BBC у неділю, 1 грудня, передає "ДС".

Напад у Лондоні у п'ятницю відбулося напередодні парламентських виборів, які відбудуться 12 грудня у Великобританії.

Джонсон сказав, що почуває "обурення й огиду" з-за того, що таку небезпечну особу нападника на Лондонському мосту Усмана Хана, звільнили з в'язниці після того, як він "відсидів лише вісім років". Джонсон заявив, що його консервативний уряд планує змінити закон про відбування покарання.

"Ми збираємося виносити більш суворі вироки за серйозні сексуальні і насильницькі злочини ... ми збираємося вжити заходів", - сказав Джонсон.

Він звинуватив попереднє лейбористський уряд у прийнятті "автоматичної схеми дострокового звільнення", за якою Хана випустили раніше. За словами Джонсона, раніше достроково з в'язниці було звільнено 74 засуджених за тероризм.

Джонсон заявив, що в разі перемоги на виборах консерватори вкладуть "величезні суми" у боротьбу з тероризмом.

Хан був звільнений з в'язниці умовно-достроково рік тому після відбування покарання за участь у змові про вибух на Лондонській фондовій біржі. Він відвідував конференцію про реабілітації ув'язнених, де і почав здійснювати напад.

28-річного хлопця наздогнали і затримали представники громадськості, вони були озброєні вогнегасником і півтораметровим бивнем нарвала. Поліція застрелила Хана.

Атаку, відбулася менш ніж за тиждень до проведення зустрічі лідерів країн НАТО в Лондоні, розглядають як тероризм.

    Реклама на dsnews.ua