• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Посол Азербайджану подякувала Україні за підтримку в конфлікті з Вірменією

Реклама на dsnews.ua

Посол Азербайджану в Україні Ельміра Ахундова подякувала Міністерству закордонних справ України за підтримку територіальної цілісності країни в конфлікті на кордоні з Вірменією

Про це сказано в колонці дипломата на сайті "Лівий берег", передає "ДС".

"Хотілося б висловити глибоку вдячність шановному МЗС України за чітку і принципову позицію у підтримці суверенітету і територіальної цілісності Азербайджанської Республіки в її міжнародно визнаних кордонах на основі загальновизнаних принципів і норм міжнародного права, а також резолюцій Ради Безпеки ООН", – написала посол.

Ахундова зазначила, що Україна і Азербайджан завжди були стратегічними партнерами.

"Україна завжди була надійним другом і важливим стратегічним партнером для Азербайджану, і сьогодні це так. Ми підтримуємо один одного і в питанні відновлення суверенітету і територіальної цілісності наших країн у рамках визнаних на міжнародному рівні кордонів", – зазначила Ахундова.

Як повідомляла "ДС", на кордоні між Вірменією та Азербайджаном в Товузському районі 12 липня сталися зіткнення, в результаті чого були жертви серед військових з обох сторін. В Азербайджані також заявили про загибель мирного жителя під час обстрілу вірменської артилерії.

Вірменія заявила, що військові Азербайджану зробили спробу порушення державного кордону на автомобілі УАЗ, а потім намагалися захопити вірменський опорний пункт. Азербайджан звинуватив Вірменію в провокації, повідомивши, що вірменські військові відкрили вогонь з артилерійських установок.

МЗС України закликав сторони конфлікту докласти максимальні зусилля для деескалації ситуації і продовження пошуку шляхів мирного вирішення конфлікту. У відповідь МЗС Вірменії викликало "на килим" українського посла Івана Кулебу.

    Реклама на dsnews.ua