• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Викладачі мінського вузу, де силовики Лукашенко били студентів, записали відеозвернення

Реклама на dsnews.ua

У відповідь на жорсткі затримання студентів в Мінському державному лінгвістичному університеті викладачі вузу записали відеозвернення, в якому вони засуджують дії правоохоронних органів і позицію адміністрації університету, а також висловлюють підтримку своїм студентам

Про це йдеться в повідомленні tut.by, передає "ДС".

- Останнім часом багато говорять про точку неповернення, точку, після якої нейтральна позиція перестає бути позицією. Для більшості громадян нашої країни цей рубіж був пройдений в перші дні після виборів. У ці дні ми стали свідками жахливого насильства і жорстокості. Йдеться вже не лише про політику, а й про протистояння добра і зла, людяності і нелюдськості. Ми, викладачі Мінського державного лінгвістичного університету, не можемо миритися з беззаконням і байдужістю, — заявили викладачі.

Серед тих, хто записав відеозвернення, — професори, доценти, старші викладачі та інші співробітники вузу.

- Сьогодні ми хочемо сказати нашим студентам: ми вас поважаємо, ми солідарні з вами і переживаємо ці дні разом, — кажуть вони.

Нагадаємо, 4 вересня в МЛУ пройшли жорсткі затримання студентів. Вони почалися після того, як студенти заспівали «Марсельєзу» в холі навчального закладу.

Пізніше студенти МЛУ зустрілися з ректором Наталією Барановою, в вуз до цього часу прийшли і батьки, які вимагали від адміністрації вузу захистити своїх дітей.

- Дорогі студенти та батьки, — звернулася Наталя Баранова до присутніх. — Те, що сталося в університеті, ми розцінюємо як серйозне НП. І це було нами абсолютно не очікувано. Буквально за п'ять хвилин до цього я зателефонувала (називає імена співробітників) запитати, чи все у нас в порядку в фойє. Ми знали, що ви підете співати пісню, ми послали туди декана, щоб кожен поговорив зі своїми студентами.

Як повідомляла "ДС", раніше де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що протестами в Мінську керують американці за допомогою сигналів з космосу.

    Реклама на dsnews.ua