• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Президент Киргизстану залишить посаду після парламентських виборів

Реклама на dsnews.ua

Президент Киргизстану Сооронбай Жеенбеков заявив, що піде у відставку після парламентських виборів, оскільки не має права покинути свою посаду на тлі нестійкої політичної ситуації

Про це йдеться в повідомленні прессекретаря президента Толгоная Стамалієва, передає "ДС" з посиланням на місцевий портал kaktus.media.

Повідомляється, що сьогодні Жеенбеков провів зустріч з прем'єр-міністром Садиром Жапаровим. На цій зустрічі прем'єр зажадав, щоб президент пішов у відставку сьогодні ввечері.

"Жеенбеков ще раз підкреслив, що зараз не має права залишати посаду президента, так як це призведе до непередбачуваного сценарію розвитку подій на шкоду державі", — зазначила Стамалієва.

За її словами, президент дотримується тієї ж позиції, яку озвучив 9 жовтня 2020 року, — піде у відставку після того, як поверне країну в правове поле. Тобто після проведення парламентських виборів і оголошення виборів нового президента.

Нагадаємо, раніше президент Киргизстану Сооронбай Жеенбеков визнав незаконним рішення парламенту про призначення нового складу уряду на чолі з Садиром Жапаровим, який був затверджений 10 жовтня.

    Реклама на dsnews.ua