• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Президент Танзанії заборонив міні-спідниці

Реклама на dsnews.ua
Жінки за три тижні повинні позбавитися від "викликає" одягу

Президент Танзанії Джон Магуфули здивував свою країну забороною носити міні-спідниці, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

Як пише кенійська газета "Стандарт", Магуфули вважає, що короткі спідниці і сукні призводять до поширення ВІЛ-інфекції та СНІД.

Президент зажадав, щоб жінки позбулися "викликає" одягу за три тижні.

Кілька місяців тому в Танзанії був заборонений "провокаційний танець тверкинг", який, за словами директора національного культурного розвитку Германа Мвансоко, "негативно позначався на молодому поколінні".

З моменту приходу до влади в листопаді минулого року президент Танзанії також ввів деякі заборони з метою економії бюджетних коштів. Він заборонив друкувати вітальні новорічні і різдвяні листівки для урядових чиновників. Магуфули скасував святкування Дня незалежності, а зекономлені кошти спрямував на прибирання сміття. Він також заборонив витрачати кошти на церемонію відкриття парламентської сесії, скасував закордонні відрядження урядовцям і зажадав, щоб вони більше часу проводили, вирішуючи проблеми всередині країни, а не витрачали державні кошти на роз'їзди по світу.

Читайте також:


    Реклама на dsnews.ua