• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Наближені до Путіна кинулися купувати собі "запасний аеродром" в Угорщині

Реклама на dsnews.ua
Численні російські чиновники і політики спільно зі своїми найближчими родичами активно набувають постійний вид на проживання в Угорщині

У списку тих, хто звертався за дозволом на проживання в Угорщині, депутати комуністичної партії, представники "Єдиної Росії", члени правління різних державних російських компаній і агентств, передає "ДС" з посиланням на Нову газету.

Згідно з матеріалами видання, за отриманням виду на проживання звертався в тому числі і повний тезка сина директора Служби зовнішньої розвідки Росії Сергія Наришкіна, Андрій Сергійович Наришкін. Вказані також повні тезки його дружини - Світлани Наришкіної і двох дочок. Дати народження - такі ж, як у родичів керівника російської розвідки.

У СЗР не відповіли, чи є у найближчих родичів директора російської розвідки вид на проживання в Угорщині, повідомивши, що питання не входить до компетенції прес-служби СЗР. Там порадили зв'язатися з самим Андрієм Наришкіним, не поділившись його координатами. Наришкін-старший не прокоментував ситуацію. Кілька листів, спрямованих для Наришкіна-молодшого залишилися без відповіді. Його родичі також не відповіли на листи.

Зазначимо, що директор СЗР Сергій Наришкін знаходиться під американськими санкціями з 2014 року. Є наближеним до Володимира Путіна. Наришкін з 2004 року керував апаратом уряду, з 2007 року був віце-прем'єром, а на наступний рік - головою адміністрації президента. В кінці 2011 року Він став головою Держдуми, а у вересні 2016 року очолив Службу зовнішньої розвідки.

Програма отримання виду на проживання в Угорщині за інвестиції почалася в 2013 році. Для покупки "золотий візи" потрібно було інвестувати 300 тисяч євро в угорські облігації через уповноважену угорськими властями фірму. Ще 60 тисяч євро складав адміністративний збір. Це гарантувало вид на проживання інвестору і членам його сім'ї - дружині та неповнолітнім дітям.

    Реклама на dsnews.ua