• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Принц Гаррі об'єднає своє весілля з фіналом Ліги Чемпіонів

Реклама на dsnews.ua
Весілля британського принца Гаррі та актриси зі США Меган Маркл відбудеться 26 травня

Ця дата йде врозріз з традицією - зазвичай члени королівської сім'ї одружуються в будні, інформує "ДС" з посиланням на The Sun.

Приміром, герцог і герцогиня Кембриджські одружилися в п'ятницю, а королева Єлизавета II і принц Філіпп - в четвер. А 26 травня, дата весілля Гаррі, випадає на суботу. Зазначимо, що 26 травня відбудеться фінал Ліги Чемпіонів.

Зазначимо, що ще королева Вікторія забороняла своїм дітям вступати в шлюб в травні, оскільки була забобонною і вірила у фразу Marry in May, and rue the day (приблизний переклад: Женись в травні і будеш мучитися). У зв'язку з цим багато пар тієї епохи прагнули заручитися до кінця квітня, щоб уникнути порушень приписи.

У той же час дата весілля принца Гаррі зручна тим, що доводиться на банківські канікули, тобто британці зможуть святкувати три дні поспіль.

Як повідомляла "ДС", в листопаді відбулася заручини принца Гаррі і Меган Маркл. Прес-служба Кенсінгтонського палацу нічого не повідомляла про дату весілля, згадавши лише, що вона відбудеться навесні.

    Реклама на dsnews.ua