• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Щеплений вакциною Covishield Далай-лама заявив про нову загрозу людству

Далай-лама XIV звернувся до жителів планети в Міжнародний день Матері-Землі, який відзначають 22 квітня, із закликом об'єднати зусилля для вирішення проблеми глобального потепління і нестачі питної води

Далай-лама
Далай-лама
Реклама на dsnews.ua

Відповідне повідомлення опубліковано на офіційному сайті духовного лідера буддизму, передає "ДС" із посиланням на РИА Новости.

"Наша планета — ось чудове місце для життя. Її життя — наше життя, її майбутнє — наше майбутнє. Землю можна воістину назвати нашою матір'ю, і ми, її діти, від неї залежимо. Окремі організації та окремі держави виявляються безпорадними перед обличчям таких загальних проблем, як глобальне потепління і виснаження озонового шару. Ми не зможемо вирішити їх, якщо не об'єднаємо зусилля. Наша Мати-Земля дає нам урок загальної відповідальності", — заявив Далай-лама.

Він звернув увагу на проблему нестачі питної води.

"Сьогодні більше ніж будь-коли добробут людей у багатьох частинах планети, особливо матерів і дітей, знаходиться під загрозою через гостру нестачу води і невідповідні санітарно-гігієнічні умови. Викликає занепокоєння те, що майже два мільярди людей у всьому світі страждають через відсутність доступу до основних медичних послуг. І все ж ми в силах знайти рішення", — упевнений духовний лідер.

У зв'язку з цим він привітав ініціативу президента США Джо Байдена провести саміт із питань клімату, "на якому світові лідери зберуться для обговорення питань, що стосуються всіх нас".

"Щоби зберегти свою планету, ми повинні зараз і в усі часи робити внесок в екологічну просвіту і зростання особистої відповідальності. Турбота про навколишнє середовище повинна стати невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. ... В цей день давайте всі разом візьмемо на себе зобов'язання працювати заради оздоровлення навколишнього середовища, заради збереження нашого єдиного спільного дому — прекрасної Землі", — резюмував Далай-лама.

Як повідомляла "ДС", раніше Далай-лама щепився вакциною Covishield індійського виробництва.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua