• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Пропагандист Вишинський отримав посаду в раді Путіна

Реклама на dsnews.ua
Проросійський пропагандист Кирило Вишинський, звільнений з-під варти в рамках обміну утримуваними особами, став членом ради з прав людини при президенті РФ

Про це повідомляє ТАСС, інформує "ДС".

Крім Вишинського, до складу ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини Путін також ввів трьох інших членів.

Нагадаємо, 7 вересня між Україною і Росією відбувся обмін полоненими і утримуваними особами. Серед звільнених українців виявилися 24 військовополонених моряка і 11 політв'язнів, у тому числі Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Роман Сущенко, Євген Панов. Володимир Балух, Павло Гриб та інші. всього 35 осіб. Росія також здобула 35 осіб, більшість з яких виявилися громадянами України, в тому числі фігурант справи про катастрофу малайзійського Boeing рейсу MH17 Володимир Цемах і пропагандист Вишинський.

Вишинського в Україні звинувачують у державній зраді. Він був затриманий у Києві 15 травня 2018 року.

У 2019 році Вишинський заявив, що відмовляється від громадянства України і просить допомоги у президента РФ Володимира Путіна. Між тим він, за його ж власним запевненням, брав участь у голосуванні на виборах президента України.

    Реклама на dsnews.ua