• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Протестувальники заблокували в'їзд в Кишинів і висунули свої вимоги

Реклама на dsnews.ua
Дана акція спонтанна і попереджувальна

Протестувальники в столиці Молдови Кишиневі після завершення мітингу на центральній площі рушили колоною по місту і вирішили на час заблокувати один з в'їздів у місто. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на місцеве видання Newsmaker.md.

"Якщо протягом трьох днів представники влади не почнуть відмовлятися від своїх постів, ми почнемо перекривати інші траси", - заявив лл ідер соціалістів Ігор Додон.


За його словами, ця акція спонтанна і попереджувальна, а після кінця блокування виїзду з Кишинева протестувальники повернуться на центральну площу.

У свою чергу, голова Союзу асоціацій сільськогосподарських виробників Олександр Слусарь сказав, що колона перекриє трасу на Кишинів на годину. Однак, як видно по фото, трасу перекрили поліцейські.

фото: newsmaker.md

"Давайте подивимося, якою буде реакція послів, без них діалог з владою вести не можна", - зазначив він.

Крім того, лідери опозиції зі сцени на центральній площі Кишинева зачитали резолюцію з вимогами до влади.

Зокрема, протестувальники вимагають розпустити парламент і провести дострокові вибори не пізніше квітня, відставки голови Нацбанку, Генпрокуратури, ЦВК і ще кількох високопоставлених чиновників.

Також серед вимог - звільнення політв'язнів, включаючи "групу Петренко" та реєстрація партії "Громадянська платформа "Гідність і правда". Крім того протестувальники оголосили про створення комітету національного порятунку.

Читайте також:

Нагадаємо, 24 січня в Кишиневі тривають протести, викликані призначенням Павла Філіпа на посаду прем'єр-міністра країни. Повідомлялося, що на центральну площу Кишинева сьогодні вийшли десятки тисяч людей.

    Реклама на dsnews.ua