• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

"Пудель" Путіна визнав, що Навального отруїли бойовою отрутою

Головний редактор "Еха Москви" Олексій Венедиктов, якого часто називають "пуделем" президента РФ Володимира Путіна, висловив упевненість, що опозиційного політика Олексія Навального отруїли бойовою речовиною "за підтримки держави або державних структур"

Олексій Венедиктов
Олексій Венедиктов
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав у прямому ефірі радіостанції «Ехо Москви», передає "ДС".

«У мене немає сумнівів, що Олексій Навальний був отруєний. «Новачком» або речовиною, схожою на «Новачок», або речовиною з групи «Новачок». Але те, що він був отруєний бойовою отруйною речовиною, — для мене це очевидно», — заявив Венедиктов.

Він підкреслив, що наявні докази не дозволяють стверджувати зворотне.

«Можливо, потім зʼявиться будь-яка додаткова інформація, яка похитне мою думку, але на сьогодні я не бачу, як вона може виникнути. Є прямі докази — 5 лабораторій знайшли в аналізах Навального сліди, що викликаються речовиною, подібною «Новачкові». Друге — а де його одяг, в якому його привезли в лікарню? Чому його не віддають? Що ви приховуєте? А де кадри відеотрансляції коридорів готелю, які були вилучені? Це три», — пояснив Венедиктов.

Він зазначив, що, «з одного боку, є дані лабораторій, з іншого — незрозумілі дії російської влади».

«Все це приводить мене до думки, що, швидше за все, Навальний був отруєний бойовою отруйною речовиною як мінімум за підтримки держави або державних структур», — резюмував пропагандист.

Нагадаємо, 2 вересня німецька влада офіційно підтвердила, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". 14 вересня хімічні лабораторії Франції і Швеції також підтвердили отруєння Навального речовиною цього класу. У свою чергу, російська сторона всіляко заперечує наявність в організмі політика небезпечних речовин.

    Реклама на dsnews.ua