• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Путін 1 вересня вирішив провести для школярів відеоурок про те, як "діди воювали"

Реклама на dsnews.ua

Президент РФ Володимир Путін привітав усіх учнів із 1 вересня і провів відкритий урок, присвячений 75-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Про це йдеться в публікації 360, передає "ДС".

"Щиро вітаю всіх студентів, школярів, тих, хто починає навчальний рік, вітаю з початком цього нового навчального року. І, звичайно, хочу щиро побажати успіхів — кому насамперед? Першокласникам. Тим, хто сьогодні вперше переступає шкільний поріг", — сказав Путін, починаючи всеросійський відкритий відеоурок.

Розповідаючи про те, як "діди воювали", лідер РФ наголосив на важливості збереження пам'яті про предків, а тих, хто нібито намагається переписати історію, назвав колаборантами.

"Ми всі шануємо наших героїв, захоплюємося ними, схиляємося перед їх мужністю і стійкістю. І чим більше ми дізнаємося, тим глибше розуміємо: немає випробування складнішого і трагічнішого, ніж війна. Вона намагається забрати майбутнє, обриває мрії і ламає долі. Не щадить нікого", — цинічно заявив Путін, забувши згадати, що розв'язана ним війна на Донбасі якраз-таки ламає долі людей.

Глава російської держави заявив, що якби 75 років тому бійці здавали міста без боїв, то війну було би програно. Такий результат, за словами Путіна, привів би до тотального знищення практично всіх народів колишнього СРСР. Саме це Путін назвав ціною і цінністю перемоги, яку здобули предки.

За словами президента, збереження пам'яті — завдання державної ваги.

У мережі висміяли виступ Путіна перед школярами.

"Підтверджую, вже нудить", "Запарила ця радіоняня", "Про печенігів не забув, сподіваюся", — пишуть у мережі.

    Реклама на dsnews.ua