• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Путін доручив уряду спростити найм гастарбайтерів на будівництва у Росії

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін дав доручення уряду і комісії Держради за напрямом "Будівництво, житлово-комунальне господарство, міське середовище" розглянути спрощення порядку найму іноземних робітників на будівництво в країні

Про це йдеться в одному з доручень, сформульованих за підсумками засідання Держради і Ради при президенті зі стратегічного розвитку і національних проєктів 23 грудня 2020 року, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Кремля.

Інтерфакс уточнює, що на цьому засіданні віцепрем'єр Марат Хуснуллін заявив, що будівництвах не вистачає робітників, в тому числі іноземців, і в уряді побоюються зриву термінів введення житла. Президент Татарстану Рустам Мінніханов також поскаржився на дефіцит робочих на будівництвах і попросив президента доручити уряду організувати точкове ввезення мігрантів на будівництва.

"Розглянути питання встановлення спрощеного порядку залучення працівників, які не є громадянами Російської Федерації, в тому числі з окремих країн, що входять в СНД, для виконання будівельно-монтажних робіт, з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог з метою запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції COVID-19", — йдеться в дорученні.

    Реклама на dsnews.ua