• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Путін і прем'єр Японії провели таємну зустріч, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе і президент РФ Володимир Путін провели особисту зустріч на змаганнях з дзюдо у Владивостоці

Про це повідомляє телеканал NHK з посиланням на джерела в японському правительсте, передає "ДС".

Зустріч відбулася після того, як господар Кремля на пленарній сесії ВЕФ запропонував укласти мирний договір між країнами до кінця року.

При ній був присутній тільки перекладач. Зміст розмови не розкривається, проте, найімовірніше, мова йшла про основні позиції сторін щодо пропозиції Путіна і про подальші переговори з цього питання.

При цьому японський прем'єр сам натякнув на те, що провів обмін думками з Путіним. "Позиція Японії полягає в тому, щоб спочатку вирішити територіальну проблему, а потім укласти мирний договір. Цю позицію я озвучував і до, і після цього висловлювання [російського лідера про мирному договорі]. Від президента Путіна була реакція", - заявив він в ході партійних дебатів після повернення на батьківщину.

Як повідомляла "ДС", Японія заявила, що не буде укладати мирний договір з Росією до тих пір, поки не буде врегульовано територіальний спір навколо Північних островів (Курильських).

Однак Путін продовжив нав'язувати Токіо укладення мирного договору без будь-яких умов.

    Реклама на dsnews.ua