• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Путін назвав головну помилку у відносинах РФ з НАТО після розпаду СРСР

Реклама на dsnews.ua
Росії слід було заявити про своїх "національних інтересах" відразу після розпаду Радянського Союзу

Недостатньо чітку позицію Москви у цьому питанні президент Росії Володимир Путін назвав головною помилкою останньої чверті століття у відносинах із Заходом і НАТО. Про це він заявив в інтерв'ю німецькому виданню Bild, повідомили "ДС" в прес-службі Кремля.

"Звичайно, ми самі в цьому винні, що там говорити, тут нікого звинувачувати", - зауважив Путін, говорячи про ті помилки, які зробила Росія у відносинах із зовнішнім світом за останні 25 років.

При цьому він перерахував проблеми, які виникли всередині РФ після розпаду СРСР: скорочення промислового виробництва, розвал соціальної системи, сепаратизм і "очевидна атака міжнародного тероризму".

Також російський лідер заявив, що після розвалу Радянського Союзу, коли зник другий центр сили, у провідних членів НАТО виникло бажання отримати повне задоволення від свого одноосібного перебування на вершині світової слави, влади і благополуччя.

"Хотіли царювати. Сіли на цей трон. І що далі? Тепер ми обговорюємо кризові ситуації", - зауважив Путін.

На його думку, у провідних членів Північноатлантичного Альянсу пропало бажання звертатися до міжнародного права та до Статуту Організації Об'єднаних Націй. "Там, де вони заважали, відразу оголошувалося, що ООН застаріла", - констатував він.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", також в цьому інтерв'ю Путін заявив, що Росія не виконує свою частину Мінських угод з-за невиконання своїх зобов'язань у рамках цих домовленостей Україною.

    Реклама на dsnews.ua