• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Путін, відповідальний за війну на Донбасі, зажадав припинити конфлікт на Близькому Сході

Президент Росії Володимир Путін закликав обидві сторони палестино-ізраїльського конфлікту припинити насильство і шукати рішення на основі резолюцій Радбезу ООН

Володимир Путін
Володимир Путін
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "РИА Новости", передає "ДС".

"Спалах конфронтації між палестинцями та ізраїльтянами вже призвів до великої кількості жертв серед мирного населення, зокрема серед дітей. Вважаємо імперативом припинення насильницьких дій з обох сторін і активний пошук рішення на основі відповідних резолюцій Ради Безпеки ООН", — сказав Путін.

Крім того, Путін заявив, що занепокоєння викликає деградація системи стратегічної стабільності та контролю над озброєнням. Крім того, застарілі регіональні конфлікти загострюються в Афганістані, Лівії, на Близькому Сході.

"Занепокоєння викликає деградація системи стратегічної стабільності та контролю над озброєнням. Знову піднімає голову тероризм, поглиблюються проблеми, пов'язані з міжнародною інформаційною безпекою. Високі ризики як і раніше несуть наркоторгівля та оргзлочинність", — сказав Володимир Путін.

За словами президента РФ, Росія відкрита для взаємовигідного партнерства, готова працювати з усіма країнами на принципах рівноправності і невтручання.

"РФ закликає країни "п'ятірки" Радбезу ООН і інші держави до злагодженої роботи в боротьбі з пандемією", — сказав він.

Нагадаємо, між Ізраїлем і Сектором Гази вже більше тижня тривають бойові дії. Вони були викликані зіткненнями в мечеті Аль-Акса між палестинцями та ізраїльською поліцією. Як повідомляє Армія оборони Ізраїлю, з боку Сектора Гази випустили близько 3,1 тисячі ракет.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua