• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Путін засмутиться: Актор відео з російськими геями зробив несподіване зізнання

Реклама на dsnews.ua

Олександр Філімоненко, який зіграв одного з геїв в рекламі про поправки до конституції РФ, зізнався, що сам не буде за них голосувати

Про це актор розповів виданню Coda, передає "ДС".

Нагадаємо, видання РИА ФАН, яке пов'язують з "фабрикою тролів", опублікувало рекламу поправок до конституції РФ. Відео називається "Чому поправки до Конституції Росії - це важливо" і просуває поправку до статті 72, яка пропонує закріпити поняття шлюбу як союзу чоловіка і жінки. У ролику, дія якого відбувається в 2035 році, чоловік забирає з дитячого будинку усиновленого хлопчика. Малюк запитує у нового тата, де його мати. Чоловік показує йому "матусю": біля машини стоїть інший чоловік, карикатурно змальований гей. Дитина засмучується, співробітниці дитячого будинку під сумну музику плюються, а один з батьків показує хлопчикові сукню.

Філімоненко зізнався, що не знав нюансів ролі, і розповів, що з'явиться в цьому ж амплуа в ще одному відео.

"Це буде серія, але я граю тільки у двох", - пояснив він.

Актор підкреслив, що його ставлення до геїв "рівне".

"Навіть не знаю, як ставитися до реакції на відео, - я не думав, що ролик отримає такий резонанс. Складну автори зачепили тему, мені самому незручно, з одного боку. Не хочеться когось образити. Це всього лише персонаж, не значить, що це моя позиція", - сказав росіянин.

Філімоненко зазначив, що акторам сказали нікому не давати інтерв'ю, але журналісти Coda зв'язалися з ним раніше заборони. Він підкреслив, що не знає замовника ролика і знаходиться "поза політикою". Хоча на голосування по конституції актор збирається, але, за його словами, буде голосувати проти.

"Мене в парку затримали, виписали штраф. […] У людей і так зараз біда з грошима, а влада ще й штрафує. Я піду голосувати проти, щоб висловити свою позицію. Хоча до цього жодного разу не ходив на вибори", - сказав актор.

    Реклама на dsnews.ua