• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Путін взяв на своє утримання сепаратистську "армію" Абхазії

Реклама на dsnews.ua
Російський лідер Володимир Путін доручив підписати якусь угоду між Росією і окупованій РФ частиною Грузії - Абхазією про виділення фінансування на модернізацію так званої "армії" Абхазії

Це випливає з документа, який був опублікований сьогодні на офіційному російському порталі правової інформації, інформує "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

Путін наказав Міноборони РФ провести за участю МЗС РФ відповідні "переговори" з окупованої Абхазією і підписати угоду, дозволивши вносити до її проекту зміни, що не мають принципового характеру.

Раніше, 13 вересня, уряд Росії схвалив проект так званого "угоди" між РФ і Абхазією про модернізацію "абхазьких збройних сил" за рахунок російського бюджету. Угода передбачає фінансування витрат, пов'язаних з модернізацією армії, розміщеної на окупованій території Грузії. Планується поетапна уніфікація стандартів військового управління, підготовка збройних сил, їх оснащення сучасними видами озброєнь.

Гроші будуть виділені також на грошове забезпечення та інші соціальні виплати.

Як відомо, Абхазія оголосила про свою "незалежність" після російсько-грузинської війни в серпні 2008 року. Її незалежність зараз визнають лише Росія, Венесуела, Нікарагуа і Науру.

ООН, як і раніше, розглядає Абхазію як територію Грузії, а Тбілісі наполягає на тому, що Росія окупувала територію Абхазії (як і Південної Осетії).

    Реклама на dsnews.ua