• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Путін заявив, що у нього немає грошей на перетворення Росії у "наддержаву"

За словами російського лідера, це занадто дорого і непотрібно
Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія не має амбіцій на роль наддержави. Про це, як передає "ДС", він заявив в інтерв'ю німецькому Bild, другу частину якого видання опублікувало сьогодні, 12 січня.

"Ні, ми не претендуємо на роль суперсили. Це занадто дорого і непотрібно. Ми все ще одна з провідних економік світу і якщо вживається термін "регіональна сила" (так назвав Росію президент США Барак Обама - ред.), то я раджу поглянути на карту світу", - заявив він.

Також Путін розповів, з ким межує Росія на заході і на сході і додав, що "хто хоче применшити значення Росії у світі, то насправді хоче піднести свою країну".

"Це - помилка", - зазначив російський лідер.

Відзначимо, на сайті Кремля це інтерв'ю опубліковано в сильно відредагованій версії, з нього викинули багато незручних запитань і відповідей на них.

Читайте також:

Нагадаємо, в першій частині інтерв'ю Путін назвав головну помилку у відносинах РФ з НАТО після розпаду СРСР і заявив, що Росія не виконує свою частину Мінських угод з-за невиконання своїх зобов'язань у рамках цих домовленостей Україною.

    Реклама на dsnews.ua