• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

РФ відмовляється приймати у себе мігрантів, депортованих з Норвегії

Реклама на dsnews.ua
Між РФ і Норвегією існує угода про реадмісію

Росія не хоче приймати назад мігрантів, що перебралися в Норвегію і вказали невірні відомості про мету перебування на російській території. Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров на прес-конференції за підсумками року, повідомляє "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Суть полягає в тому, що мова йде про людей, які приїхали в Росію з цілями або працювати в РФ, або відвідувати родичів, і не було зазначено, що мета відвідування Росії - транзит в Норвегію. Тобто вони заздалегідь виклали неправдиві відомості про мету свого приїзду в Росію, тому таких людей ми назад приймати не хочемо. Вони порушили наші закони, і ми домовилися з відповідними властями Норвегії про те, що ми зараз візьмемо паузу і виробимо алгоритм, який дозволить цю проблему вирішувати в інтересах і Росії, і Норвегії", - зазначив глава МЗС РФ.

Міністр нагадав про те, що між РФ і Норвегією існує угода про реадмісію.

"Наша Федеральна міграційна служба зараз зі своїми норвезькими колегами обговорює можливість швидко скласти доповнення до цієї угоди, яке буде вирішувати в практичному плані проблеми, що виникають із-за таких недобросовісних мандрівників", - повідомив Лавров.

Як раніше повідомляла "ДС", в Норвегії почали збирати велосипеди для відправки мігрантів у Росію.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua