• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Росія звернулася до США з проханням скасувати санкції проти посольств

Росія попросила США "згорнути" санкції щодо посольств, що, на думку офіційної Москви, дозволить вирішить конфлікт щодо дипломатичних представництв

Посол Росії в США Анатолій Антонов
Посол Росії в США Анатолій Антонов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив посол Росії в США Анатолій Антонов, передає "ДС" із посиланням на "Комерсант".

"Наша пропозиція, адже вона дуже проста. Воно зрозуміле, для цього не треба закінчувати МГІМО або Дипломатичну академію. Все, що ми пропонуємо — це обнулити всі запроваджені санкції проти нас, і ми готові таким же чином вчинити щодо тих обмежень, які ми ввели в якості відповідних на недружні дії США. Адже це так просто — дати можливість дипломатам виконувати свої функції", — заявив російський посол.

За його словами, наступного місяця 27 дипломатів Росії повинні будуть покинути США. При цьому посол додав, що візова проблема двох країн досі не вирішена, і Росія "стикається з серйозним кадровим голодом".

Нагадаємо, 1 грудня російська влада заявила, що повідомила співробітників посольства США, які перебувають у Москві понад три роки, в обов'язковому порядку покинути країну до 31 січня.

Як писала "ДС", четверо сенаторів звернулися до президента США Джо Байдена з проханням вжити заходи для збільшення кількості дипломатів у Москві, а якщо Росія відмовиться — вислати зі Сполучених Штатів 300 співробітників її посольства.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua