• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Російського вторгнення в Україну "немає і бути не може", - МЗС Росії

Заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков заявив, що російського вторгнення в Україну "немає і бути не може"

Заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков;
Заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні "РИА Новости", передає "ДС".

"Американці абсолютно незрозуміло зациклені на ідеї про те, що існує загроза російського вторгнення на Україну. Цього немає і бути не може. А те, що ми здійснюємо на своїй території, їх просто не стосується, вони не мають ні морального, ні політичного права ставити питання у такій площині", — сказав Рябков.

Російський політик вважає, що за підсумками переговорів президентів США та України Джо Байдена та Володимира Зеленського нібито не прозвучало нічого, що відрізняло б ці заяви від численних аналогічних сигналів із Вашингтона в останні тижні.

Нагадаємо, міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що повномасштабне вторгнення Росії в Україну обернеться загибеллю російських військових, великою кількістю біженців та загрозою експорту зернових з України до ЄС

Президент США Джо Байден заявив, що сказав президенту Росії Володимиру Путіну, що Росія заплатить "жахливу ціну" з погляду свого іміджу, якщо вторгнеться в Україну

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua