• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Розпуск азербайджанського парламенту: Конституційний суд перевірить правомірність

Реклама на dsnews.ua
Конституційний суд Азербайджану перевірить законність звернення Національного зборів до президента про розпуск парламенту і призначення позачергових виборів

Юристи та політики засумнівалися в правомірності розпуску парламенту, передає "ДС" з посиланням на "Кавказький Вузол".

Аналітики відзначають, що дострокові вибори суттєво обмежать можливості опозиції увійти в парламент і тільки посилять правлячу владу в Азербайджані.

Конституційний суд Азербайджану 2 грудня прийняв до провадження запит президента Азербайджану Ільхама Алієва на перевірку відповідності звернення про розпуск парламенту Конституції. Запит буде розглянуто по суті 4 грудня, повідомили в суді.

Нагадаємо, 8 жовтня 2019 прем'єр-міністр Азербайджану Новруз Мамедов оголосив, що йде у відставку. З такою заявою Мамедов звернувся до президентові Ільхаму Алієву.

28 листопада правляча партія "Новий Азербайджан" на екстреному засіданні прийняла рішення про розпуск парламенту з метою проведення позачергових парламентських виборів. Рішення обґрунтовано тим, що чинне скликання Міллі Меджлісу не відповідає політиці, що проводиться в даний час президентом країни.

    Реклама на dsnews.ua