• USD 39.4

Росія втратила ще трьох медалей Олімпіади-2014 і першого місця в заліку

Міжнародний Олімпійський Комітет визнав винним у вживанні допінгу ще чотирьох спортсменів з Росії і анулював їх результати на Олімпіаді-2014 в Сочі, в результаті чого Росія втратила лідерство в командному заліку

Дисциплінарна комісія визнала винними бобслеїстів Олександра Зубкова і Ольгу Стульневу і ковзанярів Ольгу Фаткулину і Олександру Румянцеву, передає "ДС" з посиланням на ВВС.

Так, Зубков завоював золоті медалі в змаганнях бобслейних двійок і четвірок, тепер ці результати анульовані.

Фатклуина завоювала срібло на Олімпіаді в заїзді на 500 метрів. У Стульневой та Румянцева не було медалей в Сочі.

Всі четверо спортсменів довічно позбавлені права брати участь в Олімпійських іграх.

Після дискваліфікації Зубкова у Росії з'явилося дві додаткових бронзових медалі. Росіяни Олександр Касьянов та Максим Белугин під час Ігор-2014 стали четвертими в заїзді двійок. У заїздах четвірок команда Касьянова також стала четвертою.

Після рішення МОК у російської збірної залишилося тільки десять золотих медалей. Таким чином, в неофіційному медальному заліку Ігор в Сочі Росія опустилася на третє місце. Першу сходинку займає Норвегія, другу - Канада.