• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Росія почала найбільші за 40 років військові навчання. Подалі від України

Реклама на dsnews.ua
На Далекому Сході РФ почалися військові маневри "Схід-2018"

Згідно із заявою на сайті Міноборони Росії, вони стануть найбільшими за останні десятиліття, інформує "ДС".

Всього до маневрів залучено близько 300 тис. російських військовослужбовців, понад 1 тис. літаків, вертольотів і безпілотних літальних апаратів, до 36 тис. танків, бронетранспортерів та інших машин, до 80 кораблів і суден забезпечення. а також підрозділу з Китаю і Монголії.

Маневри пройдуть з 11 по 17 вересня. На першому буде завершено розгортання військ на Далекому Сході і нарощування сил Військово-морського флоту РФ в регіоні. На другому буде відпрацьовано управління міжвидовими угрупованнями військ з обороною і нападом.

Основними цілями маневрів, згідно із заявою російського Міноборони, є - перевірка рівня підготовленості органів військового управління під час планування та проведення перегрупування військ (сил) на великі відстані, організації взаємодії між сухопутними угрупованнями і силами Військово-Морського Флоту, отримання командувачами, командирами і штабами практики та вдосконалення їх навичок в управлінні військами (силами) в ході підготовки і ведення бойових дій.

До цього навчання такого масштабу ("Захід-81") проходили в СРСР з 4 по 12 вересня 1981 року на території Білоруського, Київського і Прибалтійського військових округів, а також в акваторії Балтійського моря. Крім СРСР, навчання проводилися також на території кількох дружніх держав. В ході маневрів вперше були випробувані автоматизована система управління та деякі види високоточної зброї.

    Реклама на dsnews.ua