• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Росія розпочала ліквідацію компанії, яка фігурує в справі Медведчука

Влада Росії розпочала процес ліквідації російської компанії "Нові проєкти", яка фігурує в підозрі СБУ і Офісу генерального прокурора народному депутату України від ОПЗЖ Вікторові Медведчуку

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук
Реклама на dsnews.ua

Відповідний запис у реєстрі юридичних осіб Російської Федерації було зроблено наступного дня після вручення Медведчуку підозри, передає "ДС" із посиланням на "Схеми".

Відповідно до виписки, 12 травня 2021 року реєстраційні органи почали процедуру ліквідації компанії "Нові проєкти". Ця компанія володіє ліцензією на видобуток нафти і газу на ділянці "Глибоке", яка до анексії Криму контролювалася України.

Підставою для реєстраційної служби почати процес ліквідації стали дані перевірки Федеральної податкової служби РФ, які "встановили певну недостовірність даних".

"Якщо взяти виписку по компанії станом на початок травня 2021 — в ній відсутній запис № 19 про те, що в жовтні 2020 року компанії були встановлені порушення. Хоча ці дані повинні оновлюватися в системі фактично в режимі реального часу. Що може вказувати на те, що їх внесли "заднім числом", — пишуть "Схеми".

При цьому ліцензія на геологічне вивчення, розвідку і видобуток корисних копалин на ділянці "Глибоке" компанії "Нові проєкти" все ще залишається в силі до 2046 року.

12 травня, за день початку ліквідації Віктор Медведчук прийшов до Офісу генпрокурора, щоб ознайомитися з підозрою щодо "незакінченого замаху на розграбування національних цінностей", де фігурують "Нові проєкти" і нафтогазова ділянка "Глибока".

Прокуратура офіційно інкримінує Віктору Медведчуку дії із захоплення кримського родовища.

Нагадаємо, 13 березня Печерський районний суд Києва обрав Віктору Медведчуку міру запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 9 липня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua