• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Росія відмовилася вплинути на бойовиків у питанні відкриття КПВВ на Луганщині

Реклама на dsnews.ua

Росія не буде використовувати свій вплив на терористів "ЛНР" для відкриття КПВВ в районі Щастя і Золотого в Луганській області, бо вважає, що в ситуації, що склалася, винна Україна

Це випливає з коментаря офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової, передає "ДС" із посиланням на ТАСС.

Минулого тижня Німеччина і Франція закликали Росію вплинути на терористів у питанні відкриття пунктів пропуску на Донбасі. Також зазначалося, що Україна створила умови для поліпшення ситуації на КПВВ до настання зими і для полегшення становища людей на Донбасі.

Однак у МЗС Росії вважають інакше. За словами Захарової, таке «вільне поводження з фактами» не може не викликати подиву.

«Берліну і Парижу добре відомо, що насправді одночасне відкриття контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду "Золоте" і "Щастя" на лінії зіткнення, яке планувалося на 10 листопада, було зірвано з вини української сторони», — підкреслила вона.

Нагадаємо, Україна заявила, що 10 листопада відкриває всі КПВВ : в Донецькій області — КПВВ "Гнутове", "Новотроїцьке", "Мар'їнка", "Майорське"; на Луганщині — "Станиця Луганська", "Щастя" і "Золоте". Однак "ЛНР" сказала, що не відкриватиме зі свого боку нові КПВВ "Щастя" і "Золоте" 10 листопада. У свою чергу, "ДНР" сказала, що буде як і раніше відкривати "Оленівку" два дні на тиждень, а інші КПВВ залишить закритими.

    Реклама на dsnews.ua