• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Росія поставляє в Північну Корею нафту в обхід санкцій, - Washington Post

Реклама на dsnews.ua
Між Росією і КНДР існує коридор контрабандних поставок нафти, що дозволяє Північної Кореї витримати західні санкції, накладені у відповідь на проведення країною ядерних випробувань

Про це повідомляє TheWashington Post з посиланням на представників американської влади, передає "ДС".

Американські чиновники, відповідальні за дотримання накладених санкцій США, вказують на зростання морського вантажного сполучення між портами КНДР і російським портовим містом Владивосток.

"Така торгівля може підтримувати Північну Корею, поки Сполучені Штати намагаються поглибити економічну і політичну ізоляцію режиму Кімів у відповідь на недавні ядерні випробування", - йдеться в матеріалі.

Чиновники адміністрації Трампа сподівалися, що нові торгові обмеження, введені Китаєм, включающе тимчасову заборону на експорт бензину і дизельного палива, можуть в кінцевому підсумку схилити північнокорейський режим до переговорів про згортання ядерної програми.

Разом з тим, американська влада і експерти по Північній Кореї отримують інформацію про різке зростання торгового обороту з весни минулого року, що збігається з новими санкціями ООН і забороною на постачання палива в травні китайською державною компанією National Petroleum Corp. Контрабандні поставки в основному включають в себе пальне, яке не може вироблятися в країні і має життєво важливе значення для економіки Північної Кореї.

    Реклама на dsnews.ua