• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Росія проігнорувала оплату внеску за членство в Раді Європи

Реклама на dsnews.ua
У РФ вважають оплату недоцільною, поки не прийнято політичне рішення про її повернення в ПАРЄ

Російська делегація не переводила гроші як засіб платежу за членство в Раді Європи. Про це заявив сьогодні, 18 січня, голова комітету з міжнародних справ Держдуми РФ Олексій Пушков, повідомляє "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Я вам можу сказати, що платіж не переведений", - сказав він.

Заступник голови комітету з економічної політики Ради федерації РФ Сергій Калашников також підтвердив цю інформацію, зазначає "Дооммерсант".

"Це означає, що якщо ми в 2015 році не були в Раді Європи, а заплатили гроші, то виникає питання, за що ми платили гроші. Тому поки не прийнято політичне рішення про нашого повернення в ПАРЄ, напевно, платити не треба. Але якщо б ми прийняли рішення все-таки брати участь, то треба заплатити і використовувати цей майданчик для відкритого діалогу зі світом", - пояснив він.

Також Пушков відмовився говорити детальніше про ситуацію у зв'язку з участю або неучастю делегації РФ у зимовій сесії Парламентської сесії Ради Європи. За його словами, досить слів спікера Держдуми Сергія Наришкіна.

Читайте також:

Нагадаємо, раніше Наришкін заявив, що направить генсеку РЄ Турбйорну Ягланду лист, в якому буде доводити "деградацію" правової системи України.

Як повідомляла "ДС", російська делегація прийняла рішення не брати участь у зимовій сесії ПАРЄ, що відкривається 25 січня.

    Реклама на dsnews.ua