• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Росія стала найбільш питущою країною в очах решти світу

Реклама на dsnews.ua
Згідно з даними щорічного дослідження компанії Ipsos Росія є найбільш питущою країною світу

Згідно отриманої інформації, 43% опитаних назвали Росію найбільш питущою країною світу, інформує "ДС".

На другому місці США (31%), третє посіла Німеччина - 28% респондентів. У топ-5 також увійшли Великобританія (19%) і Франція (16%). Найбільш тверезими країнами респонденти вважають Малайзію, Індонезію, Саудівську Аравію, Ізраїль і Сінгапур.

Окремо Ipsos вивчила уявлення жителів країн про алкогольних апетити своїх співгромадян. Виявилося, що найбільш питущою нацією себе вважає Данія - 62% датчан назвали саме свою країну одну з найбільш питущих у світі. На другому місці виявилася Великобританія - 60% опитаних, третє ділять Польща і Росія (по 59% респондентів). Замикає п'ятірку Австралія з 58%.

При цьому Ipsos стверджує, що таке думка про Росію помилково, оскільки за обсягами споживання спирту на людину в рік вона займає сьоме місце.

Так, бельгійці споживають у рік 12,6 літрів чистого спирту на рік на людину. Друге місце посіла Франція (11,5 чистого спирту в рік), третє - Німеччина (11,03 літра). У топ-5 також увійшли: Угорщина (10,88 літра) і Польща (10,71 літра). Росія ж знаходиться на сьомому місці за споживанням близько 10,12 літрів чистого спирту на рік.

Після минулорічних свят Роспотребнадзор відзвітував, що завдяки обмежень на продаж число смертей від алкоголю на Новий рік скоротилося на 65%.

    Реклама на dsnews.ua