• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9

Росіянин просить віддати йому місце чемпіона світу Формули-1

Російський пілот "Формули-1" Віталій Петров запропонував керівництву Mercedes віддати йому місце призового пілота замість чемпіона світу Ніко Росберга

Російський гонщик написав листа керівництву Mercedes, в якому запропонував замінити німця Ніко Росберга, передає "ДС" з посиланням на Motorsport.com.

Як відомо, 27 листопада Росберг став чемпіоном світу Формули-1, але через п'ять днів після цього оголосив про завершення кар'єри. Mercedes заявив, що з 5 грудня почне пошук нового пілота для команди. Петров запропонував власнику стайні Тото Вольффу свою кандидатуру.

"Як тільки я дізнався про те, що Ніко завершує кар'єру, я тут же написав Тото повідомлення. Чому ні? Я думаю, що так вчинили дуже багато гонщиків, не тільки я. Якщо є хоч найменший шанс, чому б їм не скористатися? Краще вже я спробую, ніж потім буду шкодувати, що цього не зробив. Безумовно, Mercedes належить зробити непростий вибір, але я відчуваю, що готовий до подібного викликом", - сказав Петров.

Росіянин виступав за Mercedes в серії DTM у 2014 році. У чемпіонаті Формули-1 Петров виступав з 2010 по 2012 рік, представляючи Renault, Lotus і Caterham. Він став першим росіянином, який зайняв місце призового пілота у найпопулярнішою гоночної серії.

Його найкращим результатом стало третє місце на Гран-прі Австралії в 2011 році. Це була єдина гонка, в якій Петрову вдалося піднятися на подіум.

У поточному сезоні росіянин виступав у чемпіонаті світу за гонам на витривалість за SMP Racing. У своєму класі він фінішував третім разом з Віктором Шайтаром і Кирилом Ладыгиным.

25-річний Ніко Росберг на прес-конференції, яка відбулася 2 грудня, пояснив, що мріяв стати чемпіоном світу і тепер, після здійснення цієї мрії, він хотів би більше часу проводити з сім'єю.

Німець повідомив, що його родині - дружині і маленькій дочці - довелося йти на великі жертви, щоб він став чемпіоном світу, проте тепер він має намір зосередитися на особистому житті.

Одним з основних кандидатів на місце в Mercedes називають іспанця Фернандо Алонсо. Також на це місце претендує резервіст команди Паскаль Верляйн.