• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Російські хакери зламали мережі енергокомпаній США, - Financial Times

Реклама на dsnews.ua
Групу хакерів, відома як Dragonfly, Energetic Bear або Berserk Bear, яку раніше пов'язували з Росією, запідозрили в отриманні доступу до систем енергетичних компаній США

Про це повідомляє Financial Times, посилаючись на звіти американської компанії Symantec, що спеціалізується на кібербезпеки, передає "ДС".

Зазначено, що дії хакерів не викликали перебої в подачі електроенергії, при цьому такий ризик існує. У компанії також вважають, що хакери "потенційно політично мотивовані" на дії проти компаній, зосереджених у США і Туреччині.

Так, у звіті компанія підкреслює, що навіть якщо хакери скомпрометують невелику енергетичну компанію, це може поставити під загрозу всю енергосистему.

"Ми бачимо їх активність, розуміємо як вони працюють, приблизно розуміємо, як вони можуть провести свою диверсійну кампанію. Але яких-небудь доказів того, що вони порушують роботу немає... Вони чекають випадку, коли станеться якесь політичне подія, і тоді у них буде засіб для кибернаступления", - зазначив технічний директор Symantec Ерік Чен.

    Реклама на dsnews.ua