• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Російським дипломатам довелося повертатися з КНДР дрезиною (ФОТО, ВІДЕО)

Співробітники російського посольства в КНДР, повертаючись на батьківщину, частину шляху змушені були проїхати на дрезині

Співробітники посольства РФ на дрезині
Співробітники посольства РФ на дрезині
Реклама на dsnews.ua

Фото повернення опублікувала в Twitter пресслужба Міністерства закордонних справ Росії.

"25 лютого на батьківщину повернулися вісім росіян-співробітників російського посольства в КНДР і членів їх сімей. Оскільки вже більше року кордони закриті та пасажирське сполучення припинено, добиратися додому довелося довгим і важким шляхом", — прокоментували в МЗС.

Повернення співробітників посольства РФ
Повернення співробітників посольства РФ

У Telegram-каналі міністерства уточнили подробиці повернення. Дипломати їхали 32 години поїздом, потім ще два — автобусом до кордону.

"І, нарешті, самий відповідальний відрізок маршруту — піший перехід на російську сторону. Для цього треба завчасно виготовити візок, поставити його на рейки, розмістити на ньому речі, посадити дітей — і в дорогу", — написали в МЗС.

Єдиним чоловіком був третій секретар посольства РФ Владислав Сорокін — він і забезпечував рух дрезини, а наймолодшою мандрівницею — його трирічна донька Варя.

"Більше кілометра довелося штовхати всю цю конструкцію залізницею", — додали в міністерстві.

Кордон перетинали через міст на річці Туманна.

На російській прикордонній станції Хасан дипломатів зустріли, і до аеропорту Владивостока вони їхали вже автобусом.

Як писала "ДС", скандальний лідер російської партії "ЛДПР" Володимир Жириновський зареєструвався в популярній соцмережі для голосових повідомлень Clubhouse і почав роздавати поради, як досягти життєвого успіху.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua