• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Російське ТБ показало, як Путіна кинула на підлогу жінка

Реклама на dsnews.ua
Президент РФ з'їздив на тренування по дзюдо

Телеканал RT опублікував у своєму каналі на YouTube відеозапис пройшла 8 січня тренування президента Росії Володимира Путіна з представниками національної збірної з дзюдо, - передає "ДС" з посиланням на "Стрічка.Ру".

В ході заняття глава держави провів кілька спарингів. Зокрема, на татамі з президентом вийшли наставник російської збірної з дзюдо Еціо Гамба, а також 28-річна самарська спортсменка Ірина Заблудина (вагова категорія до 57 кілограмів), що має звання майстра спорту міжнародного класу. Відпрацювавши з Гамбой кидки, Путін вступив в сутичку з дівчиною, яка у підсумку взяла гору над російським лідером.

Коментуючи тренування, президент зазначив настирливість Заблудиной. "Така настирлива дівчина! Каже: "Я ж мушу вас покинути!" Вчепилася!" - сказав Путін.

Після заняття глава держави підписав указ про прийом Гамбы в громадянство Російської Федерації. Інші спортсмени, що брали участь у тренуванні з Путіним, зокрема олімпійський чемпіон Тагір Хайбулаєв, говорили, що це були звичайні дружні вправи, "і жодних установок піддаватися" президенту не було.

Нагадаємо, восени в Москві за крадіжку затримали рекордсмена з надування грілки носом, майстра спорту з дзюдо.

    Реклама на dsnews.ua