• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Російському журналісту заборонили в'їзд до Молдови на 5 років

Реклама на dsnews.ua
Кореспондент ВГТРК Балицький Олександр потрапив у "чорний список"

Російському журналісту ВГТРК Олександру Балицькому заборонили в'їзд у Молдову без пояснення причин, повідомляє "ДС" на Українські новини.

З'ясувалося, що кореспондент знаходиться в чорному списку, і його не впустять в країну п'ять років.

Під час паспортного контролю в кожній кабінці крім офіцера прикордонної поліції чергують представники СІБ - молдовського спецслужби, які звіряють паспортні дані зі своєї бази. Виявилося, що Олександру Балицькому в'їзд заборонений на п'ять років.

"Раніше наших колег і мене в тому числі з Кишинева вже висилали і ось інцидент, який стався зараз ще раз говорить про бажання офіційного Кишинева максимально закрити інформаційні потоки, принаймні поставити їх під контроль на тлі тих масштабних протестів і кризи влади, яка триває тут уже не перший місяць", - заявив Балицький.

Як повідомляла "ДС", 20 січня парламент Молдови більшістю голосів затвердив склад нового уряду під керівництвом Павла Філіпа, після чого в столиці країни почалися масовіантиурядові акції протесту, організовані Громадянською платформою "Гідність і правда", Партією соціалістів і "Нашою партією". В результаті зіткнень між протестуючими і представниками поліції, 10 осіб, у тому числі семеро поліцейських, отримали травми різного ступеня тяжкості, а пізніше в державній резиденції Молдови пройшла церемонія прийняття присяги новим урядом країни на чолі з Павлом Філіпом.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua