• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Розгін поліцією рейв-вечірки у Франції триває вже добу

Реклама на dsnews.ua

У Льєроні (регіон Бретань, Франція) поліція не може розігнати багаточисельну нелегальну молодіжну вечірку, що проводилася незважаючи на карантинні обмеження

Кількість учасників вечірки, яка почалася ще увечері 31 грудня, оцінюється в 2500 осіб, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Ця вечірка через свій масштаб стала однією з топ-новин минулої ночі. Тоді йшлося про підпільні збори за участю орієнтовно 2000 осіб. Незважаючи на заборону на масові заходи і комендантську годину, вони зібралися на рейв-вечірку в покинутому ангарі. Перша спроба поліції розігнати її закінчилася невдало — молодь відбила наступ, спалила один з автомобілів жандармів, після чого поліція викликала підмогу.

Втім, як повідомляє Le Parisien, припинити вечірку все одно не вдалося. Поліція пояснює, що не може швидко зібрати таку кількість співробітників, щоб впоратися з порушниками. Зараз кількість учасників вечірки оцінюється в 2500 осіб.

Як з'ясувалося, рейв-паті розраховане на дві доби: організатори планують, що вечірка триватиме до вечора суботи. Поки невідомо, чи піде поліція на новий штурм вночі.

Видання BFMTV зазначає, що зараз на місці присутні 150 поліцейських, але їхніх сил вистачає тільки для охорони периметра, щоб блокувати прибуття нових учасників вечірки — хоча поліція визнає, що ті все одно потрапляють всередину. Відомо, що там зібралися прихильники рейву з різних частин Франції, а також з інших держав ЄС.

Поліція додає, що знала про плани організації вечірки 31 грудня, але не могла зупинити учасників, оскільки вони приїхали в ангар ще до настання комендантської години.

Медіа наводять коментарі учасників вечірки, які говорять, що готові заплатити штраф (135 євро) за свою участь в незаконній вечірці, але хочуть відпочити так як вважають за потрібне.

Нагадаємо, у Франції посилять карантинні заходи в ряді регіонів у зв'язку з напруженою ситуацією з поширенням коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua