• USD 39.4

Збірна Росії розійшлася миром з англійцями

1:1 — результат матчу

У напруженому матчі у Марселі на стадіоні "Велодром" збірної Росії вдалося піти від поразки завдяки голу Березуцького вже в доданий час. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на Football.com.

Як явних фаворитів звітного матчу і також одних з фаворитів усього турніру англійці підходили до поєдинку зі збірною Росії. Чотири перемоги у п'яти проведених товариських матчах перед стартом Євро-2016 навівали хороші думки шанувальникам Трьох левів. У той же час команда Росії провально зіграла в трьох останніх іграх і також неабияк постраждала в кадровому плані з-за травми провідних виконавців.

З перших хвилин матчу підопічні Роя Ходжсона немов взялися активно доводити свій статус. Відзначитися голом міг Адам Лаллана вже на восьмій хвилині матчу, але потужним ударом з лінії штрафного майданчика пробити Акінфєєва не зумів. Ще через дві хвилини Аллі головою скинув м'яч у воротарський на Кейна, але Харрі трохи не дістався до м'яча. Було і ще кілька шансів у англійців в першому таймі. Лаллана пробив з центру штрафного повз дальній кут воріт, потужним ударом з-за меж штрафного не зумів пробити Акінфєєва Уейн Руні.

Збірної Росії в першій половині зустрічі вдалося відповісти лише один раз. Шатов виконав класну подачу зі штрафного з правого флангу атаки точно на голову Василя Березуцького, але той відправив ігровий снаряд в руки Джо Харту. Однак, у другому таймі підопічні Слуцького пішли в атаку вже активніше. Федір Смолов мав усі шанси відзначитися ударом з-за меж штрафного, але м'яч пройшов в сантиметрах від кута воріт Харта. Також потурбував голкіпера англійців Дайер ударом під поперечину, але Джо не підвів.

Ще раз додати Англії вдалося за двадцять хвилин до кінця. Черговий момент не використав Руні, коли постріл Уейна з лінії штрафного парирував рукою Акінфєєв в поперечину власних воріт. І все ж підопічні Ходжсона добилися. Щенников збив Аллі поблизу своєї штрафної, а Дайер здорово виконав удар зі стандарту у дальній верхній кут воріт Акінфєєва.

Після довгоочікуваного голу обидві команди провели по кілька замін, що в результаті більш позитивно позначилося на грі збірної Росії. Англія притиснулася до своїх воріт, не виходячи в контратаки, тоді як підопічні Слуцького вдалося організувати позиційні атаки. У підсумку на другій доданій арбітром хвилині одне з таких наступів принесло результат. Щенников навісив з лівого флангу атаки в центр чужої штрафної, звідки Березуцький ударом головою відправив м'яч у дальній кут воріт.

1:1 - нічийний результат явно з негативним відтінком для збірної Англії. Команді Роя Ходжсона так і не вдалося повною мірою виправдати свій статус великої фаворита.

Як повідомляла "ДС", в день відкриття Чемпіонату Європи з футболу у Франції, вболівальники збірної Англії заспівали відому на весь світ нецензурну пісню про президента Російської Федерації Володимира Путіна.